Заняття живописом сприяють мотивації персоналу та відкривають потенціал людини!

Приємно бачити приклади сучасної мотивації, коли роботодавці мають спеціальні програми заохочень для працівників, які націлені на балансування інтересів роботи та особистих потреб працівників.
Як результат, більша працездатність, креативний підхід до справи, робота за межами комфорту!

Живопис новий інструмент мотивації особистостей та команд!
Креативний підхід
Живопис здатний навчити людину бути творчим у всіх сферах життя, шукати різні креативні ідеї та втілювати їх. Дуже часто люди мають шаблонне обмежене мислення, а творчість розширює межі та розвиває потенціал особистості. Для роботодавця важливо мати команду активних працівників, готових втілювати нові ідеї в життя!
Антістрес
Емоційний відпочинок є життєво необхідним для кожної людини, це невід'ємна складова здоров'я та запорука успіху. Живопис здатний вивільнити напруження та навчити переключатися на позитивні емоції. Наш слоган «Творіть із задоволенням», ми сприяємо цьому захоплюючими темами, супроводженням музики, радіємо результатам разом з вами!
Зміцнення команди
Можна малювати разом одну картину, або окремо. Класно, коли люди проявляють себе зовсім по-різному, сприяють розвитку талантів. Так народжується довіра в команді та спільні відчуття нового досвіду, покращується взаємодія та комунікація.
Не відкладай на потім та не бійся
Допомогти працівнику зробити перший крок до чогось нового. На перших заняттях ми часто чуємо від слухачів «в мене не вийде», а потім відбувається така творча магія, коли крок за кроком народжується картина. Ми особливо цінуємо такі моменти, коли робота зроблена, є нова картина, а людина щиро дякує за новий досвід, за допомогу, за віру в неї. Працівники вчаться справлятися з власними страхами, вірити в себе та не боятися нового – це дуже важливо в сучасному мінливому світі!